Nowy Jork
Londyn
Warszawa
Moskwa
polska wersja językowa
angielska wersja językowa
24h
+48 693 70 60 60
900 - 1700 (GMT+1)
+48 793 70 60 60


Od 2005 roku VIP Service jest liderem w segmencie transportu, turystyki i concierge w Polsce. Dzięki naszemu profesjonalizmowi zaufało nam już tysiące klientów biznesowych i indywidualnych.
więcej


Jedną z dziedzin, którą zajmujemy się na co dzień, są usługi concierge. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani concierge są do Państwa dyspozycji w postaci organizowania i załatwiania bieżących spraw.
więcej


Ślub i wesele to najważniejsze wydarzenia w życiu. Chcielibyśmy się do nich przyczynić poprzez udostępnienie przyszłym nowożeńcom szerokiego wyboru limuzyn w różnych stylach.
więcej


Wiodącym działem w naszej firmie jest szeroko pojęty transport. Wynajem limuzyn, busów, vanów i autokarów to filar funkcjonowania VIP Service.
więcej


Specjalizujemy się również w organizowaniu wycieczek po największych metropoliach Polski: Krakowie, Warszawie, Oświęcimiu etc. Do każdego projektu angażujemy najlepszych kierowców i przewodników, którzy z chęcią opowiedzą Państwu o atrakcjach turystycznych.
więcej

Zakupy w Mediolanie

Miłośnicy mody i ekstrawagancji oraz wielbiciele sztuki są ulubionymi turystami włoskiej metropolii mody i sklepów. Jeśli chcesz przeżyć niezapomniane chwile w miejskim stylu, przyjedź do Mediolanu.

Od rana aż do późnej nocy miasto to pełne jest życia. Mediolan jest idealnym miejscem na ekskluzywne zakupy , mieszkają tu ludzie bogaci i sławni, a swoje siedziby ulokowały tutaj duże europejskie firmy. Mediolan chce być pierwszy we wszystkim i śmiało pokazuje to na zewnątrz.

W Mediolanie znaleźć można najbardziej znanych włoskich projektantów mody, ale i projektanci z całego świata otwierają tu swoje przedstawicielstwa, by zaprezentować swoje dzieła i sprzedać je wymagającym klientom.

VIP Service
Prosta 51, Warszawa 00-838, Mazowieckie
Telefon: 693 70 60 60
Projekt & cms: www.zstudio.pl