Nowy Jork
Londyn
Warszawa
Moskwa
polska wersja językowa
angielska wersja językowa
24h
+48 693 70 60 60
900 - 1700 (GMT+1)
+48 793 70 60 60


Od 2005 roku VIP Service jest liderem w segmencie transportu, turystyki i concierge w Polsce. Dzięki naszemu profesjonalizmowi zaufało nam już tysiące klientów biznesowych i indywidualnych.
więcej


Jedną z dziedzin, którą zajmujemy się na co dzień, są usługi concierge. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani concierge są do Państwa dyspozycji w postaci organizowania i załatwiania bieżących spraw.
więcej


Ślub i wesele to najważniejsze wydarzenia w życiu. Chcielibyśmy się do nich przyczynić poprzez udostępnienie przyszłym nowożeńcom szerokiego wyboru limuzyn w różnych stylach.
więcej


Wiodącym działem w naszej firmie jest szeroko pojęty transport. Wynajem limuzyn, busów, vanów i autokarów to filar funkcjonowania VIP Service.
więcej


Specjalizujemy się również w organizowaniu wycieczek po największych metropoliach Polski: Krakowie, Warszawie, Oświęcimiu etc. Do każdego projektu angażujemy najlepszych kierowców i przewodników, którzy z chęcią opowiedzą Państwu o atrakcjach turystycznych.
więcej

Mecz w Barcelonie

Chcesz spędzić niezapomniane chwile, kibicując drużynie z Barcelony? Wybierz się na niesamowitą podróż na CampNou, El NouEstadi del Futbol Club Barcelona - stadion piłkarski w Barcelonie w Hiszpanii, na którym są rozgrywane mecze klubu FC Barcelona.

Jego trybuny mieszczą 98 772 osób, czyniąc go największym czynnym stadionem w Europie i jednym z największych stadionów na świecie, więc nie bez powodu nazywany jest Świątynią Futbolu. Kibice jednak nie nazywają w ten sposób stadionu tylko z powodu jego wielkości, ale też - a może przede wszystkim - z powodu niezwykłych wydarzeń, jakich był miejscem od swojego powstania w roku 1957.

UEFA sklasyfikowała stadion na 5 gwiazdek, jako że arena spełnia najwyższe standardy konstrukcyjne. Na stadionie rozgrywane są mecze Reprezentacji Hiszpanii w piłce nożnej oraz reprezentacji Katalonii.

VIP Service
Prosta 51, Warszawa 00-838, Mazowieckie
Telefon: 693 70 60 60
Projekt & cms: www.zstudio.pl