Nowy Jork
Londyn
Warszawa
Moskwa
polska wersja językowa
angielska wersja językowa
24h
+48 693 70 60 60
900 - 1700 (GMT+1)
+48 793 70 60 60


Od 2005 roku VIP Service jest liderem w segmencie transportu, turystyki i concierge w Polsce. Dzięki naszemu profesjonalizmowi zaufało nam już tysiące klientów biznesowych i indywidualnych.
więcej


Jedną z dziedzin, którą zajmujemy się na co dzień, są usługi concierge. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani concierge są do Państwa dyspozycji w postaci organizowania i załatwiania bieżących spraw.
więcej


Ślub i wesele to najważniejsze wydarzenia w życiu. Chcielibyśmy się do nich przyczynić poprzez udostępnienie przyszłym nowożeńcom szerokiego wyboru limuzyn w różnych stylach.
więcej


Wiodącym działem w naszej firmie jest szeroko pojęty transport. Wynajem limuzyn, busów, vanów i autokarów to filar funkcjonowania VIP Service.
więcej


Specjalizujemy się również w organizowaniu wycieczek po największych metropoliach Polski: Krakowie, Warszawie, Oświęcimiu etc. Do każdego projektu angażujemy najlepszych kierowców i przewodników, którzy z chęcią opowiedzą Państwu o atrakcjach turystycznych.
więcej

Koncert w Londynie

Londyn jedno z największych miast na świecie słynące także z bardzo bogatej oferty kulturalnej. Odbywają się tu koncerty największych gwiazd muzyki. Madonna, U2, Sting to stali bywalcy londyńskich sal koncertowych. Niejednokrotnie odwiedzali miasto by dać popis swoich umiejętności wokalnych oraz oddać hołd fanom którzy zawsze licznie przybywają na ich koncerty.

Oferty dopełnia West End, dzielnica Londynu w której znajduje się około 40 teatrów których roczna widownia sięga 13 milionów widzów.W repertuarze dominują głównie lżejsze formy teatralne, jak musicale, komedie i farsy.

Większość teatrów mieści się w budynkach uznawanych za zabytki co nadaje każdemu z teatrów niesamowitego klimatu, którego dopełnieniem jest wystawiana w nim sztuka.

VIP Service
Prosta 51, Warszawa 00-838, Mazowieckie
Telefon: 693 70 60 60
Projekt & cms: www.zstudio.pl