Nowy Jork
Londyn
Warszawa
Moskwa
polska wersja językowa
angielska wersja językowa
24h
+48 693 70 60 60
900 - 1700 (GMT+1)
+48 793 70 60 60


Od 2005 roku VIP Service jest liderem w segmencie transportu, turystyki i concierge w Polsce. Dzięki naszemu profesjonalizmowi zaufało nam już tysiące klientów biznesowych i indywidualnych.
więcej


Jedną z dziedzin, którą zajmujemy się na co dzień, są usługi concierge. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani concierge są do Państwa dyspozycji w postaci organizowania i załatwiania bieżących spraw.
więcej


Ślub i wesele to najważniejsze wydarzenia w życiu. Chcielibyśmy się do nich przyczynić poprzez udostępnienie przyszłym nowożeńcom szerokiego wyboru limuzyn w różnych stylach.
więcej


Wiodącym działem w naszej firmie jest szeroko pojęty transport. Wynajem limuzyn, busów, vanów i autokarów to filar funkcjonowania VIP Service.
więcej


Specjalizujemy się również w organizowaniu wycieczek po największych metropoliach Polski: Krakowie, Warszawie, Oświęcimiu etc. Do każdego projektu angażujemy najlepszych kierowców i przewodników, którzy z chęcią opowiedzą Państwu o atrakcjach turystycznych.
więcej

Kawa w Wiedniu

Od czego by innego zacząć przygodę z kuchnią austracką, jak nie od słynnej Kawy Po Wiedeńsku. Nie ma przecież po długiej podróży nic lepszego, niż wysiąść z samochodu i napić się dobrej kawy. Kawa w całej Austrii, a w Wiedniu w szczególności jest wyśmienita i, co nie każdy pewnie wie, do Polski przywędrowała właśnie stamtąd.

Słynne wiedeńskie kawiarnie serwują zazwyczaj mocną kawę z nieodzowną szklaneczką wody. Klienci potrafią siedzieć przy jednej „małej czarnej” godzinami, leniwie studiując gazety, które są obowiązkowe w każdej kawiarni. Gdy zasiedzimy się przy jednej filiżance, a skończy nam się woda, kelner niepytany, spokojnie, nie przerywając nam lektury, doniesie następną szklaneczkę. W większości kawiarni do kawy można oczywiście zamówić małą przekąskę lub deser. Jeśli dobrze trafimy to wieczorem do filiżanki kawy może przygrywać nam fortepian lub możemy wziąć udział w wieczorze poetyckim.

VIP Service
Prosta 51, Warszawa 00-838, Mazowieckie
Telefon: 693 70 60 60
Projekt & cms: www.zstudio.pl