Nowy Jork
Londyn
Warszawa
Moskwa
polska wersja językowa
angielska wersja językowa
24h
+48 693 70 60 60
900 - 1700 (GMT+1)
+48 793 70 60 60


Od 2005 roku VIP Service jest liderem w segmencie transportu, turystyki i concierge w Polsce. Dzięki naszemu profesjonalizmowi zaufało nam już tysiące klientów biznesowych i indywidualnych.
więcej


Jedną z dziedzin, którą zajmujemy się na co dzień, są usługi concierge. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani concierge są do Państwa dyspozycji w postaci organizowania i załatwiania bieżących spraw.
więcej


Ślub i wesele to najważniejsze wydarzenia w życiu. Chcielibyśmy się do nich przyczynić poprzez udostępnienie przyszłym nowożeńcom szerokiego wyboru limuzyn w różnych stylach.
więcej


Wiodącym działem w naszej firmie jest szeroko pojęty transport. Wynajem limuzyn, busów, vanów i autokarów to filar funkcjonowania VIP Service.
więcej


Specjalizujemy się również w organizowaniu wycieczek po największych metropoliach Polski: Krakowie, Warszawie, Oświęcimiu etc. Do każdego projektu angażujemy najlepszych kierowców i przewodników, którzy z chęcią opowiedzą Państwu o atrakcjach turystycznych.
więcej

Corrida w Madrycie

Corrida, bardzo popularne w krajach hiszpańskojęzycznych widowisko polegające na walce ludzi z bykiem. Odbywa się na specjalnie przygotowanych arenach w kształcie koła, z ogrodzeniem za którym znajdują się miejsca na wodowni.

Najsłynniejsze areny, zwane plaza de toros, znajdują się w Hiszpanii - w Madrycie, Sewilli i Walencji. Walkę rozpoczynają piesi torreadorzy (torero), których zadaniem jest rozdrażnienie zwierzęcia i naprowadzenie go na konnych pikadorów. Pikadorzy uzbrojeni w lance starają się zranić byka.
 
Walkę kończy uzbrojony w szpadę i muletę (czerwona płachta) matador (espada), który stara się zadać taki cios, który spowoduje natychmiastową śmierć zwierzęcia. Jeśli to się nie uda, byka dobija się ciosem sztyletu w szyję. Corrida jest widowiskiem bardzo niebezpiecznym, nierzadkie są przypadki poranienia lub śmierci biorących w niej udział ludzi.
 
Chcesz przeżyć niezapomniane wydarzenia na hiszpańskiej arenie, skontaktuj się z nami!

VIP Service
Prosta 51, Warszawa 00-838, Mazowieckie
Telefon: 693 70 60 60
Projekt & cms: www.zstudio.pl