Nowy Jork
Londyn
Warszawa
Moskwa
polska wersja językowa
angielska wersja językowa
24h
+48 693 70 60 60
900 - 1700 (GMT+1)
+48 793 70 60 60


Od 2005 roku VIP Service jest liderem w segmencie transportu, turystyki i concierge w Polsce. Dzięki naszemu profesjonalizmowi zaufało nam już tysiące klientów biznesowych i indywidualnych.
więcej


Jedną z dziedzin, którą zajmujemy się na co dzień, są usługi concierge. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani concierge są do Państwa dyspozycji w postaci organizowania i załatwiania bieżących spraw.
więcej


Ślub i wesele to najważniejsze wydarzenia w życiu. Chcielibyśmy się do nich przyczynić poprzez udostępnienie przyszłym nowożeńcom szerokiego wyboru limuzyn w różnych stylach.
więcej


Wiodącym działem w naszej firmie jest szeroko pojęty transport. Wynajem limuzyn, busów, vanów i autokarów to filar funkcjonowania VIP Service.
więcej


Specjalizujemy się również w organizowaniu wycieczek po największych metropoliach Polski: Krakowie, Warszawie, Oświęcimiu etc. Do każdego projektu angażujemy najlepszych kierowców i przewodników, którzy z chęcią opowiedzą Państwu o atrakcjach turystycznych.
więcej

Wycieczki

Wycieczki

W swojej ofercie posiadamy dla Państwa wycieczki do najbardziej znanych miejsc w Polsce, takich jak Warszawa, Kraków, Wieliczka, Oświęcim, Gdańsk i Kazimierz Dolny. Najcenniejsze zabytki warszawskiego Starego Miasta czy krakowskiego Rynku Starego dzięki naszym profesjonalnym przewodnikom nie będą miały przed Państwem więcej tajemnic. Doświadczenie, rozległa wiedza i niebanalne podejście naszych wielojęzycznych przewodników sprawią, że miejsca te na długo zapiszą się w Państwa pamięci.

Różnorodność miast, ich niepowtarzalna atmosfera i bogata oferta sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zabytkowe pałace i kościoły sąsiadują z nowoczesną architekturą, a zaciszne kawiarenki konkurują z rozbrzmiewającymi muzyką modnymi klubami. Bez względu na cel wizyty pozostawią niezapomniane wrażenie.

Nasze wycieczki startują z Warszawy lub Krakowa. Oferujemy zwiedzanie indywidualne i grupowe w wielu różnych językach. Jesteśmy zawsze otwarci na potrzeby Naszych Gości.

Zapraszamy do wyboru miejsc, które chcą Państwo odwiedzić. Tu zaczynają się niezapomniane chwile w naszym kraju!Proszę wybrać miejsce rozpoczęcia wycieczki!

VIP Service
Prosta 51, Warszawa 00-838, Mazowieckie
Telefon: 693 70 60 60
Projekt & cms: www.zstudio.pl