Nowy Jork
Londyn
Warszawa
Moskwa
polska wersja językowa
angielska wersja językowa
24h
+48 693 70 60 60
900 - 1700 (GMT+1)
+48 793 70 60 60


Od 2005 roku VIP Service jest liderem w segmencie transportu, turystyki i concierge w Polsce. Dzięki naszemu profesjonalizmowi zaufało nam już tysiące klientów biznesowych i indywidualnych.
więcej


Jedną z dziedzin, którą zajmujemy się na co dzień, są usługi concierge. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani concierge są do Państwa dyspozycji w postaci organizowania i załatwiania bieżących spraw.
więcej


Ślub i wesele to najważniejsze wydarzenia w życiu. Chcielibyśmy się do nich przyczynić poprzez udostępnienie przyszłym nowożeńcom szerokiego wyboru limuzyn w różnych stylach.
więcej


Wiodącym działem w naszej firmie jest szeroko pojęty transport. Wynajem limuzyn, busów, vanów i autokarów to filar funkcjonowania VIP Service.
więcej


Specjalizujemy się również w organizowaniu wycieczek po największych metropoliach Polski: Krakowie, Warszawie, Oświęcimiu etc. Do każdego projektu angażujemy najlepszych kierowców i przewodników, którzy z chęcią opowiedzą Państwu o atrakcjach turystycznych.
więcej

Transport osób w w Warszawie i nie tylko

Vip Service to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług transportowych. Dbałość o wysoki poziom świadczonych usług oraz zadowolenie Klienta stanowią priorytet naszej działalności w zakresie przewozu osób udokumentowany licencja przewozową oraz certyfikatem kompetencji zawodowych.

Profesjonalna obsługa


Nasza flota składająca się z kilkudziesięciu pojazdów jest w stanie zapewnić profesjonalną obsługę transportową na najwyższym poziomie. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy: luksusowe limuzyny, bezpieczne suv-y, komfortowe vany, eleganckie busy, wygodne autokary. Wszystkie nasze pojazdy zapewniają doskonałe warunki  podróży. Dbamy o  nienaganny stan techniczny, czystość i elegancje, co pozwoli zapewnić komfortowe warunki podczas podróży.

Mercedes E-Class W212 Mercedes S-Class W221 Mercedes S-Class W222 Jaguar XF BMW 7
Mercedes E-Class W212 Mercedes S-Class W221 Mercedes S-Class W222  Jaguar XF BMW 7
Mercedes Viano Merceds Sprinter VIP Mercedes Sprinter Mini Autokar Autokar
Mercedes Viano Merceds Sprinter VIP Mercedes Sprinter Mini Autokar Autokar

Vip Service Transport, to dyskretna, punktualna i wykwalifikowana kadra pracowników po cyklicznych szkoleniach bezpiecznej jazdy. Nasi eleganccy i kulturalni kierowcy mówiący w językach obcych posiadają doskonałą znajomość topografii Warszawy i Polski. Podróż w najdalszy zakątek Polski, obsługa eventów, konferencji, przejazd na kolacje, jazda biznesowa  po zakorkowanym mieście, transfer z/na lotnisko, nie stanowi dla nas problemu, a jest codziennością bez względu na porę dnia, warunki drogowe czy pogodę.

Zaufaj naszemu doświadczeniu


Wieloletnie doświadczenie zdobyte dzięki współpracy z  ambasadami, najlepszymi warszawskimi hotelami, korporacjami krajowymi i zagranicznymi,  wymagającymi klientami biznesowymi, celebrytami czy osobami z pierwszych stron gazet pozwoliło nam na stworzenie usługi o wyjątkowej jakości w dziedzinie  luksusowego przewozu osób limuzynami, busami i autokarami. Wybór naszej firmy do realizacji Państwa zlecenia to gwarancja wykonania usługi na najwyższym poziomie przy wsparciu nowoczesnej technologii, komfortowych samochodów,  przeszkolonych kierowców i koordynatorów korzystających z nowinek technicznych.

VIP Service
Prosta 51, Warszawa 00-838, Mazowieckie
Telefon: 693 70 60 60
Projekt & cms: www.zstudio.pl