Nowy Jork
Londyn
Warszawa
Moskwa
polska wersja językowa
angielska wersja językowa
24h
+48 693 70 60 60
900 - 1700 (GMT+1)
+48 793 70 60 60


Od 2005 roku VIP Service jest liderem w segmencie transportu, turystyki i concierge w Polsce. Dzięki naszemu profesjonalizmowi zaufało nam już tysiące klientów biznesowych i indywidualnych.
więcej


Jedną z dziedzin, którą zajmujemy się na co dzień, są usługi concierge. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani concierge są do Państwa dyspozycji w postaci organizowania i załatwiania bieżących spraw.
więcej


Ślub i wesele to najważniejsze wydarzenia w życiu. Chcielibyśmy się do nich przyczynić poprzez udostępnienie przyszłym nowożeńcom szerokiego wyboru limuzyn w różnych stylach.
więcej


Wiodącym działem w naszej firmie jest szeroko pojęty transport. Wynajem limuzyn, busów, vanów i autokarów to filar funkcjonowania VIP Service.
więcej


Specjalizujemy się również w organizowaniu wycieczek po największych metropoliach Polski: Krakowie, Warszawie, Oświęcimiu etc. Do każdego projektu angażujemy najlepszych kierowców i przewodników, którzy z chęcią opowiedzą Państwu o atrakcjach turystycznych.
więcej

Samochód do ślubu

Najlepszych i najpiękniejszych rzeczy na świecie, nie można ani zobaczyć ani dotknąć. 
Trzeba je poczuć sercem.

Hellen Keller
 

Zdobyte przez wiele lat działalności VIP Service doświadczenie, znajomość potrzeb najbardziej wymagających Klientów, jak również gotowość do spełniania wszelkich sugestii oraz w pełni profesjonalny i komfortowy serwis, pozwalają nam podejść do każdego tematu indywidualnie i elastycznie dostosować usługi do potrzeb każdego Klienta. Wybierając naszą firmę mają Państwo gwarancję, że zamówiona usługa zostanie zrealizowana na najwyższym poziomie, aby ten szczególny dla Nowożeńców dzień pozostał na zawsze w Ich pamięci, jak również w pamięci Gości weselnych!

najwyższej KLASY AUTA do ślubu


Oddajemy do dyspozycji auta najwyższej klasy w kolorach: czarnym, szampańskim i srebrnym. Istnieje możliwość zorganizowania innych luksusowych aut do przewozu do ślubu na życzenie Klienta. Posiadamy także vany, busy i autokary do przewozu Gości Weselnych.

Klienci pragnący chociaż na chwilę przenieść się w czasie i poczuć smak przejażdżki luksusowym autem retro, spełnić swoje marzenie, mogą skorzystać z naszej oferty aut zabytkowych.

Zabytkowa kolekcja samochodów ślubnych


Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją zabytkowych samochodów Rolls Royce i Bentley. W swojej ofercie posiadamy stylowe samochody, które z pewnością zaspokoją Państwa potrzeby. Wśród posiadanych limuzyn znajdą Państwo zarówno samochody bardzo stare jak i te z nowszych roczników. Wszystkie je łączy przynależność do najbardziej prestiżowej marki Rolls Royce i Bentley!

O naszych samochodach wiemy dosłownie wszystko. Wybierając którykolwiek z nich mają Państwo pewność, że nie zawiedzie i zawsze będzie się dumnie prezentować, tak jak tego Państwo oczekują!


VIP Service
Prosta 51, Warszawa 00-838, Mazowieckie
Telefon: 693 70 60 60
Projekt & cms: www.zstudio.pl